Koncerty

 • 25.08 (pátek) * Příkazy u Olomouce

  S on-line přenosem pro ty, kteří jsou upoutaní na lůžko doma nebo v ústavech. Výtěžek je určen na vznik hospicové péče pro odsouzené, kterým se nechce umírat a 50 tisíc měsíčně na cannabisterapii v lékárně prostě a jednoduše nemají. Lidé s posledním přáním, rodinou a přáteli by se většinou dokázali obstarat a důstojně rozloučit sami a mají lepší a účinnější odrůdy konopí, než jsou v lékárně.

 • 01.09 (pátek) * Praha - Náplavka (A)void Cafe

  Společně s Munroe. Zadara.

 • 02.09 (sobota) * Děčín - Literární Zarafest XVII

  Zarafest je literárním a kulturním setkáním sice komorním, ale již dávno přesahujícím region Děčína a severních Čech. Jeho hosty byla celá řada významných literátů a to nejen z českých zemí, ale i ze zahraničí. Nedílnou součástí festivalu jsou hudební vystoupení, která literární maratón koření. Letos Ladě a Munroe. Vstupné kilčo.

 • 02.11 (čtvrtek) * Slaný - restaurace Továrna

  Máme tu čest křtít CD The Bladderstones. Blues crossoverové power trio, které hledá tradici a osobní příběh bluesové hudby v současnosti. V roce 2014 vydali CD Bored of Love, v roce 2015 zvítězili v mezinárodní bluesové soutěži Blues aperitiv a do roku 2016 vstupují s novým hráčem na bicí. V roce 2016 získali ocenění Bluesovej ankety 2016 „Nejlepší počin na české bluesové scéně v roce 2015“, kterou uděluje BLUESMUSIC.SK, člen Evropské bluesové unie „